Po dlouhé době vás zde zase vítám a přináším pár novinek. Určitě jste si všimli, že stránky na nějakou dobu zmiznuly z internetu. Bohužel jsem je potřeboval využít pro získání zápočtu, čili musely na nějaký ten pátek zmizet. Mělo to však i plusový bod a to ten, že Galerie pro UW je nyní v provozu.
Co se týče ostatních věcí, tak ty se zde nezměnili.
Určitě zde vyvstává otázka jak to bude ted s klanem, když už nám vyšel Sacred 2. Odpověd zní jednoduše, klan určitě nezanikne, právě naopak. Jen přemýšlíme jak to vše co nejlépe uvést. Všichni jsme ted totiž určitě opojeni hraním single playeru, abychom zjistili závěr tohoto příběhu. Takže myslím, že my vše připravíme a někdy během příštího měsíce by se zde mohly objevit 1. přihlášky.

Přejeme pěkné prožití zbývajících dnů svátků.


28. prosince 2008


Určitě jste si každy, kdo aspoň jednou tydně navštívil popř. navštěvoval tento web všiml, že se zde nijak novinky netrhnou a to ani když se zde objevili noví členové klanu. Posledni novinka je z 4.února tohoto roku, což je opravdu ostudné, když pomyslím, že od té doby se knám přidali noví členové a někteří nás i opustili!
Nyní všem slibuji, že toto už se nebude opakovat :) A budu vás informovat o všem možném co se bude klanu týkat!
Dnes je to jedna z nejdůležitějších věcí - Kdysi jste vyjadřovali nepříliš velké uspokojení se stávajícím designem stránky! Ten je minulostí jelikož jsem web dnes kompletně předělal a to do designu SACRED 2: Fallen angel, který se vám snad zalíbí. Důvod tohoto designu je prostý - blíží se vydání Sacred 2 a tak kromě členů klanu, kteří budou tento díl reprezentovat na internetu, bude tuto hru reprezentovat i design!
Také jsem založil speciální klan sekci na fóru, kterou můžete také využívat!! Postupně přidáme na fórum i další sekce a doplníme sekce zde na webu, které nejsou momentálně kompletní


28. sprna 2008


Jsem rád, že můžu v našem klanu přivítat nového člena - ALANORA, který bude zastávat funkci strážce klan leadera se svou lesní elfkou. Těšíme se na další zájemce o členství a čím více tím lépe nezapomeňte.


4. února 2008


Tak ke dnešnímu dni se tento web spouští oficiálně a to s novým designem a tímto všeci zájemci o členctví mohou navštívit sekci NÁBOR a stát se tak členem našeho klanu!


20. ledna 2008


Vítá vás stránka klanu hry Sacred. Náš klan nazývající se GoD - Guadrians of destiny, je vlajkovým klanem SACRED city a členové tohoto klanu jsou velkými fandy této hry a zároveň odpůrci jakéhokoliv cheatování či získávání artefaktů, run a mnoha dalších věcí jinými způsoby než je získáni z nepřítele nebo také výměnou s jiným hráčem.

Tento klan se teprve rozjíždí a tudíž máte-li zájem se stát jeho členem kontaktujte kteréhokoliv výše postaveného člena klanu.

Veškeré podmínky, pravidla a členové budou doplněny během několika dní.


5. ledna 2008