To bylo takhle kolem Vánoc roku 2007, kdy jsem společně já (Sir Traged) a Naathir kosili na Open netu. Hodiny hraní plynuly jako voda a po této době se k nám do skupinky připojil další hráč! Jeho jméno si bohužel nepamatuji. V tu chvíli Naathir vyslovil větu, která ovlivnila další dění:" Nezaložíme klan?"
Všem třem se tato myšlenka zamlouvala, ale založit klanu není jen tak, chce to pravidla, web a hlavně název! O vytvoření webu jsem se samozřejmě postaral já, ale co název? Chtělo to něco co už na pohled dodá vyjímečnost. Napadaly nás různé zkratky jako - SOS, PES nebo DOG. DoG toto většinu zaujmulo nejvíce, ale mě tak napadlo co tyto písmena převrátit? Převrátit na GoD? Nikdo z přítomných proti této zkratce nic nenamítal, byla dvojsmyslná a představovala vyjímečnost. Domyslet význam zkratky už bylo méně složité a jako nejvhodnější varianta byl zvolen - Guardians of Destiny (Strážci osudu).

Když byl klan v plném proudu s danými pravidly a vším co provoz klanu obnáší, tak jsme náš klan na Open netu reprezentovali jen já a Naathir, ale později se k nám přidal Alanor - někdy kolem února roku 2008.
Hráli jsme každý den, několik hodin a díky jasnému nicku našeho klanu před jménem našich postav si i ostatní češi na netu všimli, že všechny klany ještě mrtvé nejsou! Chtěli se k nám přidat. Jedním z prvních byl Adis, poté Čiman, KWA, Sir Balthort a nakonec Kaelthas. Nikdy jsme se bohužel všichni společně ve hře nesešli avšak naše "rubací" akce v Ancarii byly prováděny i v tříčlenném zastoupení!

Velký zlom v našem klanu způsobil přechod z Open netu na close. Důvod byl jasný - CHEATEŘI, ti jak je známo kazí hru a na close žádne cheaty nepoužijete. Toto byl také důvod odchodu Adise, ne snad proto,že by byl cheater, ale nehtělo se mu začínat novou postavu, protože postavy z open se an close nedají přenést.

Tak se náš klan ustálil na počtu 7 členů. Od našeho přechodu na Clsoe se nic zvláštního nestalo až na převedení webu do nového designu 28. srpna 2008.

Nyní klan zatím nové členy k Sacred 1 nepřímá a čeká na vydání SACRED 2: Fallen angel, aby mohl opět začít rozšiřovat své řady o nové členy a fandy této skvělé akční RPG.